PLAN MODLITW WYPOMINKOWYCH 2023 r.

„ŚWIĘTĄ I POBOŻNĄ JEST RZECZĄ MODLIĆ SIĘ ZA ZMARŁYCH”
(z 2 Księgi Machabejskiej)

Piątek 3 XI godz. 18.30
Ulice: Asfaltowa, Hufcowa, Klasztorna, Kwitnąca, Oboźna, Oraczy, Poronińska, Terenowa, Zastępowa, Żeńców.

Sobota 4 XI godz. 18.30
Ulice: Białoszewskiego, Bliska, Chlebowa, Gałczyńskiego, Kostrzewskiej, Sari, Bacewicz, Drabika (parzyste do nr 54), Kopycińskiego, Lutosławskiego, Małkowskiego, Pawia, Radarowa, Ratajów, Skibowa.

Poniedziałek 6 XI godz. 18.30
Ulice: Biwakowa, Iłłakowiczówny, Lechonia, Kosmiczna, Parafialna, Pawła Jasienicy, Granitowa, Marmurowa, Nenufarowa, Przystankowa, Wierzyńskiego, Smardzowska, Szarych Szeregów, Świt

Wtorek 7 XI godz. 18.30
Ulice: Będzińska; Czechowa; Daleka; Glebowa; Snopkowa; Wylotowa; Zuchowa; Żniwna, Rozmarynowa, Radłowa
Siewców.

Środa 8 XI godz. 18.30
Ulice: Olgi Drahonowskiej, Grota-Roweckiego; Iwaszkiewicza, Pachnąca; Spokojna; Zawiszy Czarnego oraz z innych Parafii, nowych ulic i bez oznaczonych ulic.